Cinsel Gücü Artırmaya İyi Gelen Bitkiler

adminİyi Gelen Bitki0 Yorum9 Ocak 2016

Herbal tea

Kereviz: Kereviz bitkisi iç salgı bezlerinin güçlenmesini sağlayarak onların faaliyetlerinin artmasını sağlıyor. Özellikle erkeklerde etkili olan kereviz cinsel gücü arttırarak, zamansız bir şekilde gelebilecek iktidarsızlığı da önlüyor.

Ayçiçeği: İçeriğinde bol miktarlarda vitamin ve mineraller içeren ayçiçeği tam bir E vitamini deposu. Ayrıca bol miktardaki protein sayesinde iktidarsızlıkların oluşumunu engelliyor ve cinsel isteği arttırıyor. Aynı zamanda kalp ve sinir hastalıklarının oluşmasına da engel oluyor.

Greyfurt: Vücudun daha dinç ve genç kalmasını sağlayan greyfurt ilişkilerde görüntü için çok etkilidir. Yalnız ülser ve tansiyon hastalarının tüketmesi tavsiye edilmemektedir.

Sivri Biber: İçeriğinde C vitamini, P vitamini ve K vitamini bulunduran sivri biber de özellikle erkeklerde cinsel isteği arttırıyor.

Nane: Erkeklerde psikolojik olarak meydana gelebilen iktidarsızlığı gideriyor ve cinsel gücü artırıyor.

Kuşdili: Salgı bezlerinin daha düzenli ve dengeli çalışmasını sağlayarak erkeklerde de kadınlarda da cinsel iktidarsızlığı gideriyor.

Kekik: Kekik vücudun savunma özelliğini geliştiriyor ve cinsel isteği de arttırıyor.

Kırmızı Biber: Cinsel isteği arttırdığı bilinen bir başka bitki olan kırmızı biber üre, tansiyon ve damar sertliği hastalığı bulunanların kullanması önerilmemektedir.

Maydanoz: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı gideriyor. Erkeklerde cinsel gücü artırıyor.

Zencefil: Tüm vücudu uyararak, bedenen ve zihnen çalışma gücünü artırıyor. Erkeklere cinsel güç ve istek kazandırıyor.
Epimedium faydası, karanfil şifası, kışın cilde ne iyi gelir, cinsel gücü destekleyen bitkiler neler, cinsel sağlığı destekleyen bitkiler, iç salgı bezleri bitki, kereviz cinsel güç, salgı bezleri bitki.

Bu konuda size yardımcı olacak bitkisel kürlerden faydalanmak isterseniz bize başvurabilirsiniz.

bitkilerle tedavi yöntemleri

hastalıklarla ilgili tedavi     bitkisel tedaviler

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Cinsel Gücü Artırmaya İyi Gelen Bitkiler Hakkında Yorum Yaz


Ziyaretçiler

Şu an online: 1
Bu gün: 69
Bu hafta: 81
Tümü: 14575