Diş Ağrısına İyi Gelen Bitkiler

adminİyi Gelen Bitki0 Yorum10 Ocak 2016

images (8)Bu makaleyi okuyorsanız, ya şu anda bir diş ağrısı çekmektesiniz ve yakınlarınızın “korkma hadi diş doktoruna gidelim” telkinlerine rağmen hatta “koskoca adam utanmıyor musun dişçiden korkmaya” diye söylenen ve sizinle hafiften alay eden arkadaşlarınıza çaresizce korktuğunuzu itiraf etmektense bir çare bulayım diye internette arama yaparken, yada olur ya ağzımdaki dişler ağrırsa Diş doktoruna gitmemek için ne kadar uzun direnebilirim bu direnişim de bana ne yardımcı olur arayışındasınız.

Tamam bende sizin ve tüm insanlığın doğduğu günden beri verdiği bu kadim mücadeleye bir nebze olsun katkıda bulunmak için buradayım.

Müjde Müjde Diş Ağrısı İçin Karanfil size çare olacak:

Karanfilin faydaları bir çok alanda sayılamayacak kadar çoktur. özellikle ağrı kesici etkisi ile bilinen karanfil diş ağrısına da iyi gelir.

Karanfil tohumu diş ağrısını gidermek için geçici de olsa aize bir rahatlatma sunacaktır.

Karanfil tohumunu ağrıyan diş üzerine koyup hafif bastırmanız diş ağrısına iyi gelecektir ve diş ağrınızı hafifletecektir.

Bu öneriler sadece diş hekiminize gidip muayene olmadan önce ağrıyı hafifletmek içindir unutmayın tedavi için her şeyden önce en önemli devacınız olan kişi diş hekimidir. İnsanlık varoldu olalı bizimle beraber yaşayan ve her şeye çare bulunsa çaresi bulunmayacak bu dert için sonuçta dişçinin koltuğuna eninde sonunda oturacaksınız, Böyle böyle nereye kadar hadi bir an önce Diş Hekimine :)

Bir NoT: Vitir namazının 3. rekatında inşirah suresi okuyan diş ağrısı çekmez…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diş Ağrısına İyi Gelen Bitkiler Hakkında Yorum Yaz


Ziyaretçiler

Şu an online: 1
Bu gün: 69
Bu hafta: 81
Tümü: 14575